, Maxiu
, Maxiu

Beskid Mały część zachodnia

Komentarze 0
2010-06-26

Start nastapił z parkingu Karczmy Beskidzkiej. Szlakiem czerwonym dotarłem do Chatki Na Rogaczu gdzie dowiedziałem się o możliwości zorganizowania noclegu oraz imprezy nawet dla 50 osób. Istnieje nawet możliwość wykupienia sobie obiadu jednak trzeba najpierw skontaktować się telefonicznie z właścicielem. Po krótkim odpoczynku udałem się w dalszą drogę nadal czerwonym szlakiem na Rogacz (828 mnpm). Dalej udałem się szlakiem czerwonym i żółtym w stronę Magurki Wilkowickiej (909 mnpm) Schronisko jak schronisko jednak jest możliwość skożystania ze zniżki PTTK. Z Magurki nadal dwu kolorowym szlakiem udałem się w stronę Przełęczy Łysej (602 mnpm). Po kilku minutach marszu szlak dwu kolorowy przeszedł w czerwony który doprowadził mnie do ww. Przełęczy. Po krótkim odpoczynku ruszyłem już szlakiem czarnym którym udało mi się dotrzeć na parking pod Karczmą Beskidzką. Cała trasa miała dystans około10 kilometrów i należała do tras krótkich.

Do zobaczenia na szlaku.

, Maxiu
, Maxiu
Beskid Mały część zachodnia, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Chatka NA Rogaczu

Rogacz

Magurka Wilkowicka

Przełęcz Łysa.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022