łabędzie, Magda
łabędzie, Magda

Wyspa Chrząszczewska

Komentarze 0
2010-06-14

Wyspa Chrząszczewska jest miejscem dla osób, ktore nie tesknią za tłumem wczasowiczów. Panuje tam niewiarygodna cisza i spokój. Można skorzystać z goscinnosci gosp. agroturystycznych, lub tak jak my z przyczepki campingowej.

Można do woli nacieszyć oko widokiem wody Zalewu Kamieńskiego, żyjącym tam ptactwem wodnym, pływającymi w oddali żaglami. A jesli już poczujemy potrzebę kontaktu z cywilizacją, to do Kamienia Pomorskiego można nawet spacerkiem, a przy okazji zwiedzimy Katedrę z jej pieknymi organami i jedynym chyba w Polsce wirydażem przykoscielnym, obejrzymy Ratusz i Dwór Kurii Biskupiej, a na wyspie koniecznie należy odwiedzić Głaz Królewski, który leży niedaleko brzegu i choć legendy różnie o nim mówią to wspólczesni zgodnie twierdzą, że trzeba go dotknąć, bo przynosi szczęscie.

nawet gdy nie jest zbyt ciepło to i tak jest fajnie, Magda
nawet gdy nie jest zbyt ciepło to i tak jest fajnie, Magda

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Katedra

Głaz Królewski

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022