OSTROMECKO, Danuta
OSTROMECKO, Danuta

Ostromecko

Komentarze 1
2010-06-12

Pałac w Ostromecku jest w stylu klasycystycznym. Na terenie zespołu pałacowo-parkowego znajdują się dwa pałace : większy klasycystyczny i mniejszy w stylu rokoko. Park w Ostromecku charakteryzują dwa style : ogród w stylu włoskim i park w stylu angielskim. Ostromecko usytuowane jest w niezwykle malowniczym miejscu nieopodal Bydgoszczy. Do miejsca tego jest dobry dojazd z centrum Bydgoszczy , ponieważ jest bezpośrednia linia autobusowa miejska łącząca Bydgoszcz z Ostromeckiem ,a także można dojechać komunikacją autobusową (PKS).

OSTROMECKO, Danuta
OSTROMECKO, Danuta

Ostromecko to bardzo ładne miejsce. Ma swój urok o każdej porze roku.

OSTROMECKO, Danuta
Ostromecko, Danuta

Komentarze

Zostaw swój komentarz

michalina
27 styczeń 2012 12:14

Osromecko jest urocze,koniecznie trzeba tu zawitać o każdej porze roku. Polecam głównie zespół pałacowo-parkowy. 

 -Michalina z Warszawy

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022