Relaks na Lubowidzu

Komentarze 1
2008-07-07
Sobota - piękna pogoda, szybka decyzja... wypad nad jeziorko ! Gdzie - Lubowidz. Całkiem dobre miejsce na chwilę relaksu, jednak tylko w miejscu strzeżonym (trzeba zapłacić za wejście na teren kąpieliska - 3 PLN dorośli, 2 PLN dorośli) za kajak kasują 7 PLN za 1h - jak dla mnie to rabunek w biały dzień, no ale cóż - czego to człowiek nie zrobi by się trochę odestresować 😉. W miejscach niestrzeżonych trzeba się nastawić na śmieci - nie ma to jak kulturka... grrrrr..... Jednak co do części ogrodzonej kąpieliska nie mam zastrzeżeń. Miejsce posiada małą gastronomię, więc prowiant "domowy" nie jest konieczny. Isteniej jednak możliwość przyjazdu z własnym grillem lub kempingiem czy namiotem (cen niestety nie znam) Kapielisko wyposażone jest oprócz kajaków w rowerki. Z pomostu (całkiem spory choć lekko uszkodzony) warto pod wieczór zanurzyć wędkę - rybek jest dość. Woda była ciepła, i w miarę czysta jednak należy się w większości miejsc spodziewać glonów, kóte niestety podczas pływania zplątuję się w nogi. Jednak śmiało można stwierdzić, że na relaksik po pracy miejsce jest ok.
Fotki dodam później.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
31 sierpień 2011 09:30

Fajna wycieczka, ciekawie zaplanowana! Lubię takie konkretne, nieprzydłudawe opisy. Koniecznie wrzuc foty! pozdrawiam🙂))

Zwiedzone atrakcje

Lubowidz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022