fort karola, janek F.
fort karola, janek F.

wekend w toruniu

Komentarze 0
2008-07-06
JEST KILKA MIEJSC UROKLIWYCH W TYM MIEŚCIE , STARE MIASTO Z RUINAMI ZAMKU POKRZYŻACKIM. KILKA BRAM WJAZDOWYCH ,STARE ULICZKI I PRZEPIĘKNY BULWAR NADWIŚLAŃSKI, KRZYWA WIERZA , KOPERNIK I POMNIK SKRZYPKA KTÓRY URATOWAŁ MIASRTI PRZED INWAZJĄ ŻAB.RATUSZ . KOŚCIÓŁ MARIACKI , DOM KOPERNIKA , RÓWNIERZ WE FROMBORKU ZNAJDUJE SIE MUZEUM M, KOPERNIKA .POLECAM. NIEZAPOMNIJMY O FORTACH KTURE MAMY DO ZWIEDZENIA W TORUNIU. RUWNIEŻ TE NIEDOSTĘPNE MOZNA WJAKIŚ SPOSÓB ZWIEDZIĆ . PODRUGIEJ STRONIE WISŁYTARAS WIDOKOWY NA PANORAMĘ STAREGO MIASTA . polecam
czy aż tak krzywa, janek F.
wekend w toruniu, janek F.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021