Toruń, Danuta
Toruń, Danuta

Toruń

Komentarze 0
2010-06-06

Toruń położony jest nad rzęką Wisłą. Miasto to posiada wiele godnych zwiedzenia zabytków takich jak: Ratusz i Rynek Staroiejski , kościoły gotyckie, pozostałości miejskich obwarowań i wsród nich bramy Mostowa Żeglarska a trzeciej niestety niepamiętam....

Ruiny zamku krzyżackiego a także Krzywa Wieża oraz most gotycki , który jest zlokalizowany pod ulicą Most Paulińki ( można go zobaczyć w okresie lata , tylko niestety nie jestem pewna w jakim jest to dniu otwarte dla zwiedzających).

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021