Malbork, Ewelina
Malbork, Ewelina

Malbork

Komentarze 0
2010-06-03

Krótka jednodniowa wycieczka do Malborka. W przeddzień wyjazdu do Zakopanego zamarzyło mi się zwiedzić jeden z naszych najpiękniejszych zamków:) Wybrałam się z chłopakiem o dziwo nie samochodem lecz pociągiem aby było ciekawiej🙂 Podróż z Gdańska do Malborka minęła bardzo szybko i bezproblemowo🙂 Krótki spacerek po mieście i spacer ku zamkowi🙂 Po zakupieniu biletów nie musieliśmy długo czekać na przewodnika i w drogę🙂 Trafiliśmy na bardzo fajną Panią przewodnik, która z wielkim zamiłowaniem opowiadała nam o losach zamku🙂 Po dokładnym zwiedzaniu udaliśmy się do sklepiku po pamiątki i spacerkiem ruszyliśmy w stronę PKP, aby przygotować się do wyjazdu w góry🙂

Malbork, Ewelina
Malbork, Ewelina
Malbork, Ewelina
Malbork, Ewelina

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022