Widok z baszty, Asia i Karol Keller
Widok z baszty, Asia i Karol Keller

Chęciny w 2 dni

Komentarze 0
2010-05-19
To był pierwszy punkt naszej prawie dwutygodniowej wycieczki. Jest to niewielkie miasto położone jest między Pasmem Chęcińskim, a Pasmem Zelejowskim Gór Świętokrzyskich z wieloma atrakcjami turystycznymi. Niestety ze względu na krótki czas pobytu zwiedziliśmy wspólnie z moją miłością tylko niewielką część tego pięknego regionu.
kiepska wizytowka miasta, Asia i Karol Keller
Tylne wejście, Asia i Karol Keller
Zamek od strony miasta, Asia i Karol Keller
Chęciny w 2 dni, Asia i Karol Keller

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021