Statuła Wolności, Gabriela
Statuła Wolności, Gabriela

dookoła świata w jeden dzień

Komentarze 0
2010-05-12

Był słoneczny dzien gdy wybralismy sie do Parku Miniatur. Po przekroczeniu kasy ukazał nam sie niewielki Park i cala masa ludzi. Zaczelismy zwiedzanie ... wieza Eiffla, Statuła Wolnosci, mur chiński.... wszystko w jednym miejscu. Dzieci były zachwycone! w jednym dniu moglismy być w Ameryce, Australi, Egipcie i innych panstwach świata! Osobno były wszystkie ważniejsze budowle Polski (głównie zamki).Atrakcja dle dzieci byl również labirynt, z którego wcale nie tak łatwo sie wydostać 🙂. zachaczylismy o tamtejszy lunapark, zjedlismy obiadek i wyruszylismy w droge powrotna do domu.

Australia w Polsce, Gabriela
Inwałd Park Miniatur, Gabriela
kolumna Zygmunta, Gabriela
Inwałd Park Miniatur, Gabriela
zamek Krzyżacki, Gabriela
Inwałd Park Miniatur, Gabriela
dookoła świata w jeden dzień, Gabriela

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Inwałd-świat miniatur

Inwałd-świat miniatur

Inwałd-świat miniatur

Inwałd-świat miniatur

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022