Karpacz, Gabriela
Karpacz, Gabriela

Karpacz

Komentarze 0
2010-02-13

W sobote z samego rana wyruszylismy na wekend do Karpacza. Po 3 godzinnej jezdzie dotarlismy na miejsce. Po zakwaterowaniu w pensjonacie, wyruszylismy w poszukiwaniu odpowiedniej górki by troche poszalec na sniegu z naszym 2 letnim synkiem.Wybralismy snowtubing w centrum miasta z powodu łagodnej i bezpiecznej zjezdzalni dla naszej pociechy. Choć nie wiem kto miał wiecej frajdy... 🙂 Oczywiscie musielismy zachaczyc o tor saneczkowy Kolorowa. Po wyczerpujacym dniu zjedlismy obfita kolacje oczywiscie popijajac pysznym grzanym winem.

Dzien drugi przeznaczylismy na zwiedzanie tej uroczej miejscowosci. Pierwsze kroki skierowalismy oczywiscie do swiatyni Wang, ta malutka swiatynia pokryta warstwa sniegu zapierala dech w piersiach! potem kolejno przyszla pora na skocznie Orlinek, Krucze skały i dziki wodospad. Na koniec zastawilismy sobie do obejrzenia zapore na Łomnicy. Po obiedzie zakupilismy pamiatki i wyruszylismy w droge powrotna do domu.

Dziki wodospad, Gabriela
Dziki wodospad, Gabriela

Na koniec dodam ze napewno tam wroce bo jeszcze tyle miejsc do zobaczenia i przeciez jeszcze Śnieżka nie zdobyta...

Karpacz, Gabriela
Świątynia Wang, Gabriela
Świątynia Wang, Gabriela
Karpacz, Gabriela

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022