Opuszczony budynek, Bastet Monia
Opuszczony budynek, Bastet Monia

Kubalonka-Kiczory-Stożek

Komentarze 4
2010-04-27

Wycieczka z do dojazdem koleją do Wisły Głębce, potem szlakiem zielonym do Przeł.Kubalonki,potem czerwonym przez Kiczory do Stożka. Tam nocleg. Rano wyruszyliśmy w trasę również czerwonym szlakiem przez Kiczory, później odbiliśmy niebieskim do Wisły Głębce.

Malutki świerk, Bastet Monia
Przełęcz Kubalonka, Bastet Monia
Przełęcz Kubalonka, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
Na Stożku resztki śniegu, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
Widać schronisko na Stożku, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
Skały na Kiczorze, Bastet Monia
W schronisku pusto, Bastet Monia
Po czeskiej stronie, Bastet Monia
Widok na Filipkę, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
Z niebieskiego szlaku widok na Stożek, Bastet Monia
, Bastet Monia
Kolejne kasy zamknięte..., Bastet Monia
Pociąg już czeka, Bastet Monia
Cień mostu w Wiśle Głębce, Bastet Monia
Kubalonka-Kiczory-Stożek, Bastet Monia

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Bastet Monia
11 październik 2011 01:21

[cytuj autor=' mokunka'] Na Stożku byłam zima ale cześć trasy podjechalismy goralskimi saniami. Śniegu było doslownie po pas! Wjechaliśmy wyciągniem na Stożek i zjechaliśmy nim w dol. Narciarze patrzyli na nas jak na osoby niespełna rozumu. W dół bowiem nikt wyciagiem nie zjezdzał.A my -jako, ze narciarzami nie jestesmy i owszem🙂)) pozdrawiam Ostatnio edytowany: 2011-10-10 21:13[/cytuj]

 

😁 🙂))

mokunka
10 październik 2011 21:12

Na Stożku byłam zima ale cześć trasy podjechalismy goralskimi saniami. Śniegu było doslownie po pas! Wjechaliśmy wyciągniem na Stożek i zjechaliśmy nim w dol. Narciarze patrzyli na nas jak na osoby niespełna rozumu. W dół bowiem nikt wyciagiem nie zjezdzał.A my -jako, ze narciarzami nie jestesmy i owszem🙂)) pozdrawiam

Ostatnio edytowany: 2011-10-10 21:13

Bastet Monia
08 październik 2011 14:32

:-)

Danuta
08 październik 2011 12:25

Rewelacyjne zdjęcia, piękne widoczki. Znam opisywaną przez Ciebie trasę, choć zwykle odbywałam ją od Czantorii, przez Stożek do Głębców. Jest naprawdę urokliwa. Pozdrawiam :-)

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Wisła Głębce

Wisła Głębce

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022