, Małgorzata Jarzombek
, Małgorzata Jarzombek

Taty dla początkujących

Komentarze 0
2010-04-25

Spacerem z ronda Kuźnickiego do Kuźnic pod wyciąg na Kasprowy Wierch. Wejściem na szlak w kierunku Kasprowego około 2,5 godziny. Ze szczytu kierować sie granią goryczkowa do przełęczy pod kopą Kondracką a następnie , zielonym szlakiem do wejść do srchroniska na hali konratowej. Stamtąd juz tylko z powrotem do kuźnic. 🙂 czas trwania około 7 godzin.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021