, Sabina O.
, Sabina O.

Dino Park w Rybniku

Komentarze 0
2010-04-13

Dino Park nad Zalewem Rybnickim jest pierwszym tego typu miejscem w Polsce, w którym w najbliższym czasie pojawią się dinozaury poruszające się i wydające dźwięki. Można w nim zobaczyć wiele modeli dinozaurów naturalnej wielkości. W Dino Parku zamieszkali między innymi Diplodok - jeden z największych roślinożerców (27 metrów), drapieżny Cearadaktyl o rozpiętości skrzydeł 8 metrów i Tyranozaur T-rex – 13-metrowy drapieżnik.

Kierowców wjeżdżających do Stodół, jednej z rybnickich dzielnic, wita mierzący ponad 27 metrów diplodok. Replika gigantycznego dinozaura, który żył około 150 mln lat temu, to jedna z głównych atrakcji Dino Parku, który powstał na terenie Ośrodka pod Żaglami nad zalewem rybnickim.

, Sabina O.
, Sabina O.

Ostrzegam tylko że cena biletu wynosi 15 zł i 10 zł od dziecka, a obejście całego terenu, nawet spacerkiem nie trwa więcej jak 20 min.

, Sabina O.
, Sabina O.
Dino Park w Rybniku, Sabina O.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022