, Agnieszka Bierowiec
, Agnieszka Bierowiec

Popołudniowy spacer na Nosal

Komentarze 0
2010-04-07

Mając do dyspozycji zaledwie parę godzin można pozwolić sobie na krótki górski spacer. Trasa na Nosal jest łatwa, przyjemna i widokowa. Pozwala "rozprostować kości" przed poważniejszymi wyprawami.

Z Kuźnic spacerkiem kierujemy się zielonym szlakiem w kierunku Nosala. Podczas wędrówki możemy podziwiać widoki na Tatry. Konsumując podwieczorek mieliśmy możliwość przyglądnięcia się przez moment helikopterowi TOPR'u w akcji.

, Agnieszka Bierowiec
, Agnieszka Bierowiec

Następnie udaliśmy się do Przełęczy Nosalowej, gdzie zmieniliśmy szlak na żółty (przechodzący później w zielony), kierujący nas ku Dolinie Olczyska.

Muszę przyznać, że była to moja pierwsza wizyta z tej dolinie - na pewno nie ostatnia. Polana tuż nad Olczyskim Potokiem urzekła mnie. Wrócę tam napewno.

Spacer doliną ma swój urok - zwłaszcza w sierpniowych promieniach zachodzącego słońca.

, Agnieszka Bierowiec
, Agnieszka Bierowiec
Najtrudniejszy odcinek wejścia na Nosal, Agnieszka Bierowiec
, Agnieszka Bierowiec
, Agnieszka Bierowiec
Dolina Olczyska, Agnieszka Bierowiec
, Agnieszka Bierowiec
, Agnieszka Bierowiec
Popołudniowy spacer na Nosal, Agnieszka Bierowiec
Widok na Kasprowy, Agnieszka Bierowiec

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022