Ścieżką nad Reglami do Doliny Białego.

Komentarze 0
2010-02-25Wycieczkę tę traktujemy jako przetarcie się przed czekającym nazajutrz wypadem w wyższe partie Tatr Zachodnich.

Ścieżką pod reglami bez trudu ale przy pomocy raków docieramy na Wyżnią Przełęcz Białego aby malowniczym szlakiem wzdłuż Popod Perci podziwiając szczególnie Słupy / Zameczki / dotrzeć bez trudu do Polany Białego.Ubity na szlaku w górnej części Doliny Białego śnieg sprawiał bardzo dużo kłopotu turystom nie uzbrojonym w raki, czego my oczywiście nie doświadczyliśmy.

Piękną dolną częścią w/w doliny przy pięknej jeszcze pogodzie dotarliśmy bez trudu do skoczni i następnie na Rondo Kuźnickie, przesiadając się do samochodu, aby wrócić na nocleg do Czarnego Dunajca.Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021