Poszukiwany, poszukiwana - Lipowiec

Komentarze 0
2010-01-17

Wybraliśmy się na poszukiwanie miejsca do zjeżdżania, przecież w końcu zaczęły się ferie. Koło nas raczej trudno o takie miejsce więc wybraliśmy się w dalsze miejsca. I tak trafiliśmy do Wygiełzowa, a w drodze na zamek Lipowiec zobaczyliśmy dzieci z sankami co u nas należy do rzadkości. Zboczyliśmy za dziećmi w ścieżkę, która prowadziła do małej dolinki u podnóża góry z ruinami naszego ulubionego zamku.Takiej frajdy nasze dzieciaki dawno już nie miały. Górka okazała się dość długa i stroma.

Tak więc przyjemnie spędziliśmy czas a dzieci się wytarzały w białym puchu. Żal mi że teraz dzieci nie umieją cieszyć się z tej pory roku. Przedtem wszędzie widziało się dzieci na sankach, lepiących bałwany, robiących wojny na kulki śnieżne. Teraz taki widok to rarytas a dzieci z sankami jak na lekarstwo.Dzieci cieszcie się zimą!!!!

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Wygiełzów

Wygiełzów

Skansen w Wygiełzowie

Zamek Lipowiec

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021