Dolina Kościeliska, Rafał Leś
Dolina Kościeliska, Rafał Leś

Dolina Kościeliska

Komentarze 0
2006-08-20

Kiry - Polana Pisana - Hala Ornak - Smreczyński Staw - Wąwóz Kraków - Kiry


20pkt GOT

Wycieczka idealna na rozgrzewkę w Tatrach. W jej trakcie można zwiedzić znajdujące się w Dolinie Kościeliskiej jaskinie (np. Mroźna, Mylna) a także podziwiać otaczające dolinę szczyty Tatr Zachodnich. Dojście na Halę Ornak bez żadnych trudności, polecam udać się nad pobliski Staw Smreczyński i tam poświęcić chwilę na odpoczynek. W drodze powrotnej warto zwiedzić Wąwóz Kraków. Przechodząc przez Smoczą Jamę należy mieć ze sobą latarkę z uwagi na całkowite ciemności w niej panujące. Podłoże jest tam śliskie, trzeba umieć wspinać się przy pomocy łańcuchów. Można też ominąć Jamę i przejść po prostu ścieżką nad nią.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Dolina Kościeliska

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021