Morskie Oko, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Rafał Leś
Morskie Oko, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Rafał Leś

Morskie Oko, Dolina Pięciu Stawów Polskich

Komentarze 0
2006-08-19

Palenica Białczańska - Wodogrzmoty Mickiewicza - Morskie Oko - Świstówka Roztocka - Dolina Pięciu Stawów - Siklawa - Wodogrzmoty Mickiewicza - Palenica Białczańska

Wycieczka warta 36pkt GOT

Od Palenicy Białczańskiej długie i monotonne przejście "deptakiem" obok Wodogrzmotów Mickiewicza nad Morskie Oko. Stamtąd czekało mnie dosyć strome i żmudne podejście do Świstówki, bardzo ładne widoki zarówno w kierunku wschodnim (otoczenie Morskiego Oka) jak i zachodnim (Orla Perć). Potem zaliczyłem dłuższy odpoczynek nad pięknym wodospadem - Siklawą. Spod schroniska w Dolinie Pięciu stawów niezbyt męczące, przyjemne zejście Doliną Roztoki.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Morskie Oko

Dolina Pięciu Stawów Polskich

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022