, Wanda Kocur
, Wanda Kocur

Na V szlaku architektury drewnianej

Komentarze 0
2008-06-14
V szlak architektury drewnianej liczy 67 km. Przyjechałam do Przemyśla a dalej busem w kierunku Makowej / nic innego juz nie jechało do Nowosiółek Dydyńskich/.
Kierowca w pewnym momencie zatrzymał busa choć nie był to przystanek i pasażerowie wskazali mi drogę do Kalwarii Pacławskiej.
Miłe zaskoczenie dla mnie - w powiecie bielskim takiej uprzejmości ze strony kierowców nie doświadczyłam. Wędrując zobaczyłam uderzające piękno przyrody, czerwone maki, niebieskie chabry, kwiaty rumianku, pełno zieleni oraz poczułam wspaniały zapach pól , łąk i lasu . Drewniane domy , zespół klasztorny z XVII wieku gdzie znajduje się przepiękny ołtarz Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej , kapliczki i dróżki kalwaryjskie to niezapomniane wrażenia i pozostająca stale w pamięci myśl -PIĘKNA JEST MOJA OJCZYZNA.
, Wanda Kocur
, Wanda Kocur
, Wanda Kocur
Na V szlaku architektury drewnianej, Wanda Kocur

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022