Uwaga Duchy !!, SzewczykTravel
Uwaga Duchy !!, SzewczykTravel

Śladami Inków

Komentarze 0
2009-11-20

Wycieczka, podczas której w krótkim czasie można wiele zobaczyć. Rozpoczynamy od zwiedzania węgierskiego zamku z XIII/XIV w. Obok znajduje się wozownia. Spacer wałem zapory wodnej skąd rozpościerają się piekne widoki, zarówno na Tatry jak i na obydwa zamki. Następnie niespełna godzinny rejs statkiem po jeziorze Czorsztyńskim.

Niedzica, SzewczykTravel
Śladami Inków, SzewczykTravel

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022