JuraPark Bałtów, Piotr Galas
JuraPark Bałtów, Piotr Galas

Bałtów-park Jurajski

Komentarze 2
2009-11-06

Bałtów-największa atrakcja dla dzieci to park Jurajski z makietami dinozaurów i plac zabaw przy nim.Dzieci spędziły tam mnóstwo czasu.Także były uradowane zjeźdżanim kolejką górską -nową atrakcją Bałtowa.Sobota była spędzona bardzo atrakcyjnie.

, Piotr Galas
nowa atrakcja-kolejka górska, Piotr Galas
, Piotr Galas
, Piotr Galas
, Piotr Galas
, Piotr Galas
, Piotr Galas
JuraPark Bałtów, Piotr Galas
, Piotr Galas
, Piotr Galas
Bałtów-park Jurajski, Piotr Galas

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Piotr Galas
07 listopad 2009 21:20
Witam ! Dzieci nie powinny się tam nudzić oprócz parku z dinozaurami jest tam plac zabaw ,zwierzyniec mały do zwiedzania pieszo i coś w rodzaju safari po którym jeżdżą autobusy ,także od niedawna górska kolejka . Szczegóły są opisane na stronie internetowej Park Jurajski Bałtów.
Katarzyna K
06 listopad 2009 14:23
Podoba mi się ten Park. Zdjęcia zachęciły mnie do wybrania się tam, ale najwcześniej pewnie za rok jak już moje dziecko będzie mniej więcej rozumiec co ogląda 🙂 Pozdrawiam!

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021