Bałtów-park Jurajski

Komentarze 2
2009-11-06

Bałtów-największa atrakcja dla dzieci to park Jurajski z makietami dinozaurów i plac zabaw przy nim.Dzieci spędziły tam mnóstwo czasu.Także były uradowane zjeźdżanim kolejką górską -nową atrakcją Bałtowa.Sobota była spędzona bardzo atrakcyjnie.Komentarze

Zostaw swój komentarz

Piotr Galas
07 listopad 2009 21:20
Witam ! Dzieci nie powinny się tam nudzić oprócz parku z dinozaurami jest tam plac zabaw ,zwierzyniec mały do zwiedzania pieszo i coś w rodzaju safari po którym jeżdżą autobusy ,także od niedawna górska kolejka . Szczegóły są opisane na stronie internetowej Park Jurajski Bałtów.
Katarzyna K
06 listopad 2009 14:23
Podoba mi się ten Park. Zdjęcia zachęciły mnie do wybrania się tam, ale najwcześniej pewnie za rok jak już moje dziecko będzie mniej więcej rozumiec co ogląda 🙂 Pozdrawiam!

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021