Rogóźno

Komentarze 0
2009-09-26

Rogóźno to mała miejscowość pod Wyszkowem nad samą rzeką Narwią.Dojechaliśmy tam z Warszawy PKS-em,jadącym przez Wyszków,Rząśnik i Bielino,gdzie trzeba wysiąść.Niestety dalej trzeba iść na piechotę.Nad Narwią widoki zapiweraja dech w piersiach.Czas można spędzać spacerujac nad Narwią,po lesie szukając grzybów,lub zwiedzając okolicę.W Nowym Lubielu można zobaczyć przepiękny Kościół.

Rogóżno to miejsce dla osób szukających ciszy ,spokoju i pragnących się zrelaksować.Widoki są przepiękne ,szczególnie zachód słońca nad Narwią jest zachwycający.Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Rogóźno

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021