, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz

Kuźnice-Kuźnice

Komentarze 2
2009-09-22

Wycieczka rozpoczęła się w Kuźnicach.Żółtym szlakiem wcześniej rano przez DolinęJaworzynka weszłyśmy do Murowańca.Po wypiciu przepysznej kawy i zjedzeniu kanapek poszłyśmy dalej na Kasprowy.Droga męcząca i długa ale jaka satysfakcja po wejściu na Kasprowy.Tam posiedziałyśmy jakiś czas ,ogrzałyśmy się ciepłą herbata z termosu.Niby lato a na Kasprowym zimno jak....Postanowiłyśmy iść "za ciosem" i poszłyśmy dalej Szlakiem czerwonym tym razem poszłyśmy na Gorczykową Czubę i Przełęcz pod Kondracką Kopą.

Po drodze podziwiałysmy przepiękne widoki,a nawet widziałyśmy kozice.Z przełęczy zeszłyśmy do Schroniska na Kondratowej Hali i chyba to zejście nas najbardziej zmęczyło.Kiedy byłyśmy juz przy schronisku nogi nam się trzesły z ogromnego wysiłku.Po krótkiej przerwie w schronisku spokojnie zeszłyśmy na Kalatówki a z tamtąd do Kużnic.

, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz
Kuźnice-Kuźnice, magdalena skwara-denkiewicz

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Edward Krężel
13 styczeń 2011 14:07
Trasa bardzo ładna. Jak na jeden dzień to trochę za męcząca. Szkoda, że tak mało zdjęć i skromny opis. Wysilcie się trochę. Przecież ta trasa jest przepiękna widokowo. Szczególnie na odcinku Kasprowy Wierch-Przełęcz pod Kopą Kondracką- Hala Kondratowa.
fefsdf
23 wrzesień 2009 07:22
no widzę, że wycieczka super. Muszę przejść się kiedyś tą trasą. Pozdrawiam

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022