, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz

Łazienki Królewskie w Warszawie

Komentarze 0
2009-09-22

Park  Łazienkowski w warszawie to moje ukochane miejsce.Tam spędziłam swoje dzieciństwo ,tam chodzilam na randki,teraz to miejsce pokazuje swoim dzieciom.

Najbardziej lubimy Pałac na wodzie bo można tam karmić gołębie które siadaja na rękach ,ramionach i wogle się nie boją.Lubimy tez Teatr na Wodzie bo dzieci uwielbiaja tam biegać po schodach i szukać tajnych przejść.Kolejnym ukochanym miejscem jest malutka górka zaraz za Teatrem na wodzie gdzie jest źródełko,wąskie tajne przejścia i atmosfera  tajeniczości.Stara Pomarańczarnie tez ma swój urok.Pamiętam czasy kiedy tam jeszce nie było restauracji i mozna było wejść do środka i obejrzeć sobie wielkie palmy oraz złote rybki.Ale najbardziej lubimy małe alejki w pobliżu Belwederu gdzie w spokoju (mało kto tam chodz)można karmić sikorki które siadają na ręku.

, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022