Szlak Dzielnego Wojaka Szwejka

Komentarze 1
2009-09-16
Szlak wprowadzający nas w arkana powieści Jaroslava Haska Przebiega domniemaną trasą przejazdu i przemarszu 11 KOMPANI MARSZBATALIONU N 99 PP Z CZESKICH BUDZIEJOWIC.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

annqaa
22 październik 2009 10:30
Chciałam odbyć wycieczkę właśnie tym szlakiem, niestety pogoda wszystko zrujnowała - pogodę na początku października każdy widział za oknem, jak i w Tv...

Ale nie odpuszczę🙂

Pozdrawiam

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Radoszyce

Stary Łupków

Zdubeńsko (nieistniejąca wieś)

Smolnik

Mików

Duszatyn

Prełuki

Komańcza Letnisko

Góra Kamień 718 m

Rzepedka 708 m

Szczawne

Kulaszne

Góra Dział – Morochów

Czekajka 466 – Góra Stróżowskie Łazy

Góra Orli Kamień

Góra Słonny

Wierch

Tyrawa Wołoska

Zawadka

Góra Chwaniów

Liskowate

Krościenko.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022