Illuminacja Starówki Warszawskiej

Komentarze 0
2008-12-06Mamy rok 2008, Miasto Stołeczne Warszawa postanawia rozświetlić z wielką pompą stare miasto, Krakowskie Przedmieście a także Nowy Świat. Ogólnie były koncerty, wystrzeliły duże konfetti w powietrze, księżyc przepięknie wyglądał zza chmur, a choinka, cała z metalu i lampek po chwili zaświeciła dając ładny pokaz zmieniających się pasków, gwiazdek oraz światełek w stylu lamp stroboskopowych, wszystko oflagowane symbolami ZAKOCHAJ SIĘ W WARSZAWIE. Rynek starego miasta oprócz rozświetlonych lampeczek rozpalali ogniem tancerze z płonącymi kulkami zawieszonymi na łańcuchach. Ogólnie wszystko ładnie nastrojowo i przepięknie przyozdobione.

Mam tylko nadzieje, że i w tym roku uda się miastu troszeczkę kaski wydobyć ze swojej kasy by sfinansować kolejny raz przepiękne rozświetlenie na święta ulice Warszawy, które są często uczęszczane przez turystów a także warszawiaków.Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021