W malowniczych górach..., Łukasz
W malowniczych górach..., Łukasz

W malowniczych górach...

Komentarze 0
2009-08-24

Tym razem cicha, spokojna wieś niedaleko miasta, a jednak można odpocząć od jego zgiełku.

Gdy już poodpoczywamy i odwiedzimy kościółek w Kotach możemy udać się do Brynku (ok. 5 km). Tam za 3 złote ( w sezonie(?) 4) mamy dostęp do basenu, brodzika dla dzieci, dwóćh boisk, stawu z możliwością wypożyczenia rowerka wodnego i dużo wolnej przestrzeni do poleżenia i poopalania się. Na terenie znajduje się także budka z napojami i posiłkami.

, Łukasz
, Łukasz

Pewnego dnia udaliśmy się do Tarnowskich Gór - do Parku Wodnego. Tego miejsca nie trzeba przedstawiać - zabawi się tam każy - mały i duży. Zabawa na prawdę wspaniała!

Polecam te rejony Śląska!

, Łukasz
, Łukasz
  • Dodatkowo warto wspomnieć o dwóch miejscach w Brynku, które niestety w tym roku nie odwedziliśmy:
  1. Ogrodu Botanicznego
  2. Pałacu Henckel von Donnersmarck

http://www.malanowicz.eu/mm/pasje/architektura/palace/Brynek/brynek.htm

, Łukasz
, Łukasz
, Łukasz

http://www.tlbrynek.edu.pl/

http://brynek3.republika.pl/

, Łukasz
, Łukasz

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pałac_w_Brynku

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022