W drodze do obrazu mija się stacje Drogi Krzyżowej, Katarzyna K
W drodze do obrazu mija się stacje Drogi Krzyżowej, Katarzyna K

Dolina Mnikowska

Komentarze 8
2009-08-30

Dolina Mnikowska rozciąga się na północ od wsi Mników. W rzeczywistości jest to wąwóz skalny o długości około 1,5 kilometra. Trasa przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych, a co za tym idzie, spokojnie można sobie urządzic spacer z dzieckiem w wózku 🙂

Naskalny wizerunek Matki Boskiej, Katarzyna K
Naskalny wizerunek Matki Boskiej, Katarzyna K
, Katarzyna K
Spacer po Dolinie Mnikowskiej, Katarzyna K
Dolina Mnikowska, Katarzyna K

Komentarze

Zostaw swój komentarz

jan Paradowski
04 grudzień 2009 20:13
A co do doliny to warto tam zajzeci miedzy innymi do Baczyna ,Zimnego Dołu
jan Paradowski
04 grudzień 2009 20:11
tak jest ,chyba najlepsze zrudlo nawigacyjne
Edward Krężel
01 wrzesień 2009 13:24
Nawigacja to dobra rzecz. Ale istnieją jeszcze mapy i ja zawsze z nich korzystam. Zresztą jak pierwszy raz jechałem do Doliny Mnikowskiej to o nawigacji jeszcze się nikomu nie śniło a trafić trzeba było. Ale fakt, takie miejsca powinny być dobrze oznakowane..
Anonim
01 wrzesień 2009 12:22
Katarzyno zgadzam się z Tobą. My nawigacji nie mieliśmy, za to dłuuugi język hehe, co kawałek musieliśmy pytać napotkanych ludzi jak dojechać.
Katarzyna K
01 wrzesień 2009 12:01
Szkoda tylko, że takie piękne zakątki nie są dobrze oznakowane. Jadąc z Krakowa do Mnikowa nigdzie nie widziałam chociażby najmniejszej tabliczki, która zechciałaby pokierowac nas na miejsce. Skorzystaliśmy z dobrodziejstw XXI w i dotarliśmy tam dzięki nawigacji. Na miejscu kolejne rozczarowanie z podenerwowaniem - tablica ze szlakami, mapką i legendą "schowana" za bujnym drzewem. Gdyby nie stała przed nią grupka ludzi to pewnie byśmy przeszli i jej nie zauważyli 😢
Anonim
01 wrzesień 2009 11:06
Byłam w tej dolinie, rzeczywiście jest piękna i spokojnie można nią spacerować z wózkiem dziecięcym lub inwalidzkim.
Katarzyna K
01 wrzesień 2009 07:51
Myślę, że jeszcze tam wrócę i nadrobię zaległości w fotografowaniu. Pozdrawiam 🙂
Edward Krężel
01 wrzesień 2009 00:29
Dolina Mnikowska jest piękna. To moim zdaniem jedna z najpiękniejszych dolinek podkrakowskich. Szkoda, że zrobiłaś tak mało zdjęć bo przecież jest tam co fotografować. Oprócz tego dalsze okolice doliny są też ciekawe.
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021