Wejście do Palmiarni, Ola Dzitkowska
Wejście do Palmiarni, Ola Dzitkowska

Palmiarnia w Gliwicach

Komentarze 0
2009-08-20

To miejsce zostało odkryte przeze mnie zupełnie przypadkowo.

Udając się na szkolenie do biura Ergo Hestii mieszczącej się na ulicy Sienkiewicza w Gliwicach, parkując samochód zauważyłam przepiękne palmy wyłaniające się zza drzew w parku Chopina.Oczywiście nie mialam pojęcia nawet, że to Palmiarnia, nie wiedziałam, że mają tu takie "coś" 🙂 . Przyjeżdzając w to samo miejsce drugiego dnia miałam kilkanaście minut do szkolenia, więc jak na Krajtrotera przystało 😉 - szybciutko pomknęłam do parku, sprawdzić cóż takiego kryje się tam przede mną 🙂

Pan przed wejściem, Ola Dzitkowska
Pan przed wejściem, Ola Dzitkowska

Jeśli chodzi o wielkośc parku, to jest dość okazały, pomimo, iż znajduje się w pobliżu centrum miasta, jest tak spokojnie i cicho- naprawdę można odetchnąć od gwaru samochodów i tego tempa życia... 🙂 Dlatego też polecam go szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi, spokojnie mogą się tam wybiegać, a my w końcu odpoczniemy . W Palmiarni jest również bufecik- można napoić spragnionych.

Tuż za Palmiarnią znajduje się ogrodzony plac zabaw dla dzieci, są zjeżdzalnie, karuzele i piaskownica więc rodzicuuuu- pamiętaj o łopatce i wiaderku 😉

, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska

Mieszkam dość blisko Gliwic, bo zaledwie dzieli mnie od tego miasta 20 kilometrów, a nie wiedziałam, że mają taką zachwycającą atrakcję w pobliżu.

Lwy pilnujące wejścia do Palmiarni, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
, Ola Dzitkowska
Palmiarnia w Gliwicach, Ola Dzitkowska

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022