, Lidka Kwiatkowska
, Lidka Kwiatkowska

Gubałówka

Komentarze 0
2009-07-27

Moja kolejna bytność w Zakopanem...

Tym razem odmówiłam naszej wycieczce wspólnego zwiedzania kramów pod Gubałówką i bezsensownego łażenia po zatłoczonych - jak Piotrkowska w Łodzi w szczycie - Krupówkach.

Zuzanna i Kacer - moje stadko :-), Lidka Kwiatkowska
Zuzanna i Kacer - moje stadko :-), Lidka Kwiatkowska

Postanowiłysmy z córką i jej kolega z turnusu wejść pieszką na Gubałówkę. Pogoda była przepiękna jak na góry bo nie było upału ale było ciepło i wiał lekki, przyjemny wiaterek.

Byłam dość zaskoczona podejściem. Wydawało mi się ( poprzefdnio wjeżdżałam tak kilka razy kolejką) ze to pikuś. Okazało się jednak ze te 1120 m trzeba pokonac prawie "na wprost" i dlatego jest to jednak męczące. Zasapałysmy sie z córką kilka razy. Za to widoki odpłaciły nam za zmęczenie z nawiązką. Było przepięknie.
Widocznośc extra. Przy zdjeciach na największym zoomie widać było ludzi na szlaku podchodzącycj na Kasprowy (niestety ziarno jest tak duże że postanowiłam ich nie wstawiać).

, Lidka Kwiatkowska
, Lidka Kwiatkowska

Podzielę się tez jednym spostrzezeniem....

Myslałam ze kawały o blondynka to przejaw seksizmu... Zmieniłam zdanie. Widok wchodzącej na Gubałówkę wysokiek , ślicznej, długowłosej, blondynki w klapkach na około 8 centymetrowym obcasie powalił mnie na kolana i utwierdził w przekonaniu ze jednak w tych kawałach coś jest.

ktos mi powiedział ze ino łowiecek brakuje :-), Lidka Kwiatkowska
, Lidka Kwiatkowska
, Lidka Kwiatkowska

zastanawiałam się też czy starsza około 70 letnia pani schodząca z Gubałówki w łapciach z Krupówek (przy czym reszta to nienaganny strój kuracjuszki) to "był" blondynka....?????

Niwątpliwie zdobyta na własnych nóżkach Gubałówka to duza przyjemność i Tatry sa piękne...szkoda tylko ze tam jest tyle ludzi... stonka idzie w góry - powiedizął kiedyś jakiś baca... i miał świętą rację... masakra...

, Lidka Kwiatkowska
, Lidka Kwiatkowska
osobnik Alfa dostał zadyszki co moja potforzasta córka nie omieszkała upamiętnić :-), Lidka Kwiatkowska
troszkę gubałówkowej fauny...pewno jakiesik smaczne reszteczki p[ozostawili po sobie turyści..., Lidka Kwiatkowska
taka widocznośc w Zakopanym miałam ostatnio...20 lat temu :-D, Lidka Kwiatkowska
, Lidka Kwiatkowska
, Lidka Kwiatkowska
, Lidka Kwiatkowska
a na górze już tylko....redsik ... zimny.....mniam, Lidka Kwiatkowska
, Lidka Kwiatkowska
, Lidka Kwiatkowska
, Lidka Kwiatkowska
Gubałówka, Lidka Kwiatkowska

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022