Malbork, Jolanta Kwiatkowska
Malbork, Jolanta Kwiatkowska

Malbork

Komentarze 0
2009-08-04

Malbork i zamek krzyżacki to pierwsza wyprawa w życiu mojego wnuka. Postanowiliśmy z mężem zabrać Mateuszka nad morze na krótki wypoczynek. W drodze do celu jaki obraliśmy - Kąty Rybackie -zatrzymaliśmy się na zamku w Malborku. W drodze do Malborka przeprawa promem samochodowym przez Wisłę w miejscowości Nieszawa, to pierwsze z wielu wrażeń jakie w tym dniu zaskoczyły naszego pięciolatka. Sam zamek i jego wielkość oraz opowięści przewodnika były przyczyną szeroko otwartych oczu i ust Mateuszka. Po prawie trzygodzinnym zwiedzaniu zamku i zaopatrzeniu się na pobliskim straganie w miecz (za całe dwie dychy), pytaniom i odpowiedziom nie było końca. Wycieczka ta sprawiła radość nie tylko Mateuszowi, my bawilismy się równie dobrze.

Malbork, Jolanta Kwiatkowska
Malbork-dziedziniec, Jolanta Kwiatkowska
Malbork, Jolanta Kwiatkowska
Malbork, Jolanta Kwiatkowska
Malbork- wejście do kaplicy, Jolanta Kwiatkowska
Malbork- stan zamku po wojnie, Jolanta Kwiatkowska
Malbork, Jolanta Kwiatkowska
Przeprawa promowa na Wiśle w Nieszawie , Jolanta Kwiatkowska
Malbork, Jolanta Kwiatkowska

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022