Gdynia, Lewy
Gdynia, Lewy

Gdynia Skwerek Kościuszki

Komentarze 0
2009-08-22

Polecam cykliczną imprezę masową zlot największych żaglowców świata w Gdyni

Impreza cykliczna ,co roku , można wejść prawie na każdy żaglowiec i porobić tyle pamiątkowych zdjęć ile dusza zapragnie.Można też za free wejśc na ORP Błyskawice i Dar Pomorza

Gdynia, Lewy
Gdynia, Lewy

Generalnie dużo ludzi i jeśli ktoś się wybiera autkiem,to proponuję zostawić je na obrzeżach miasta a dalej przemieszczać sie komunikacją miejską ,w tych dniach zdecydowanie działa szybciej i sprawniej

Pozdrawiam

Gdynia Skwerek Kościuszki, Lewy
Gdynia Skwerek Kościuszki, Lewy

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022