spływ kajakowy po Drwęcy, Lewy
spływ kajakowy po Drwęcy, Lewy

spływ kajakowy po Drwęcy

Komentarze 1
2009-08-22

Gorąco polecam wycieczkę na kajaczku,zawsze to coś innego niż standardowe zwiedzanie zabytków.

Ja osobiście trasę zaczęłem w Nowym Mieście Lubawskim.Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z panem od wypożyczalni kajaków spotkaliśmy się na zapleczach stadionu gdzie spokojnie mozna zostawić autko.Ekipa sprawnie pomaga wodować kajaczki i w droge:P.

Trasa jest banalnie łatwa ,a ja nigdy wczesniej nie mialem styczności z spływem kajakowym także szlak idealnie dla początkujących a nawet dla tych co kompletnie nie mają o tym pojęcia.Pierwszych parę kilometrów to same zakręty ale rzeka jest dość szeroka i spokojnie się spływa,

Wrażenia są nie do opisania,wkoło cisza, spokój, bliski kontakt z naturą .Polecam gorąco taki wypad w parę osób.

Dość istotne jest to że nie ma takiego natężenia ruchu jak na Krutyni.

W ciągu około 5 godzin przepłyneliśmy około 20 Km.

Jak by ktoś chciał podaje namiary na firmę która zajmuje się wypożyczaniem kajaków.

http://www.splywydrweca.pl/

Komentarze

Zostaw swój komentarz


23 sierpień 2009 13:25
Konto użytkownika zostało usunięte

Zwiedzone atrakcje

Nowe Miasto Lubawskie

Nowe Miasto Lubawskie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022