Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Olsztyn-Turniej rycerski, Sandra
Olsztyn-Turniej rycerski, Sandra

Olsztyn-Turniej rycerski

Komentarze 0
2009-08-17

Turniej rycerski - 09.08.09r.                                           W programie były przygotowane m.in. pokazy artyleryjskie,turnieje konne, parady rycerskie jak również nauka tańca dawnego czy pokaz sokolników. Dla dzieci były przygotowane stoiska rzemieślnicze konkursy ,zabawy Również dużą populanością cieszyła się wioska rycerska.:-) Polecam serdecznie za rok następny turniej:-)

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021