Zawoja, Justyna
Zawoja, Justyna

Zawoja

Komentarze 0
2009-08-08

W sobotni poranek spakowaliśmy plecak kilka bułek, termos herbaty i ruszyliśmy w trasę do Zawoi. Według mapy miało być około 70 km (od Krakowa) w praktyce wyszło ponad 90 🙂 niestety trafiliśmy na objazdy i droga nie była najlepsza. Dojechaliśmy do Zawoi w południe mała przerwa i ruszyliśmy dalej do Policzne gdzie jest wyciąg krzesełkowy na Mosorny Groń 1047 m npm. Co nas zaskoczyło parking pod wyciągiem jest bezpłatny. Wyjazd i zjazd 10zł. Na szczycie góry Schronisko. Można usiąść na zielonej trawce 🙂, ale my wybraliśmy inną opcję i ruszyliśmy w las. Spacer po lesie był bardzo przyjemy choć trochę wiało. Powrót już był bez niespodzianek na drodze ponieważ postanowiliśmy wrócić trochę dłuższą choć o niebo lepsza trasą. Na Wadowice i Kalwarię.

http://www.e-zawoja.com/Zawoja-Mapa-Lokalizacji.php

Zawoja widok na Babią Górę, Justyna
Zawoja, Justyna
Zawoja, Justyna

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022