Wisła, Bastet Monia
Wisła, Bastet Monia

Wycieczka na Równicę i Orłową

Komentarze 3
2009-08-06

Pociągiem dojechałam do Ustronia Polany. Stamtąd czerwonym szlakiem poszłam na Równicę. Sporo ludzi, ale to normalne w tym miejscu. Miłym akcentem było posilenie się w Zbójnickiej Chacie. Bigos bardzo smaczny. Dalej podążyłam zielonym szlakiem na Orłową. Na szlaku pusto 🙂  Zahaczyłam o schronisko, aby skryć się przed deszczem. Dość długo padało i zrobiło się mgliście. Urokliwy klimat, cisza i tajemniczość. Piękne krajobrazy na przełęczy. Zielonym szlakiem wróciłam na stację Ustroń Polana.

, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
W schronisku na Równicy, Bastet Monia
W Zbójeckiej Chacie, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
W schronisku na Orłowej, Bastet Monia
Widok ze zbocza Orłowej, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
, Bastet Monia
Wycieczka na Równicę i Orłową, Bastet Monia

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mirek jakubiszyn
02 maj 2010 07:47
Można przedłużyć wycieczkę na Trzy Kopce i zawitać do Telesforówki.Niesamowite widoki.
Bastet Monia
01 maj 2010 14:01
Tak,masz rację. Nie lubię też Równicy, ale czasem trzeba było przejść żeby wejść na inny szlak.
🙂
Marta
27 kwiecień 2010 13:14
Też szłam ta trasą. Na Równicy zawsze tłumy, bo przecież można wyjechać na samą górę samochodem, więc po co się przemęczać, prawda?😉 Tamtejsze schronisko należy do czołówki moich "nielubianych", za to na Orłowej jest całkiem fajnie.
Pozdrawiam🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022