, gaba
, gaba

Rajcza-Lipowska-Rysianka

Komentarze 0
2009-07-14
Na Lipowską i Rysiankę można iśc z Rajczy a można tez troszkę zaoszczędzic czas i siły🙂 i podjechac do Nickuliny.My wybraliśmy tą drugą opcję.Na Lipowską prowadzi żółty szlak.Początkowo trochę mocno pod górkę,potem jest już łatwiej.Po dwóch godz doszliśmy na Halę Redykalną,skąd roztaczał sie piękny widok.Krótka przerwa na posiłek,fotki i w drogę...jeszcze godzinka i Lipowska zdobyta.Po drodze z Redykalnej na Lipowską fajne widoczki m.in.Tatry.Z Lipowskiej na Rysiankę tylko 15 min.Fajna trasa dla kogos kto chce spędzic cały dzień w górach bo trasa jest dośc długa ale bardzo ciekawa.Z Hali Redykalnej mozna też zejsc do Hali Boraczej ok 40 min czarnym szlakiem.Turysta spotkany po drodze mówił że warto bo są tam pyszne jagodzianki.Niestety nie sprawdziliśmy bo przegoniły nas czarne chmury😢 ale mamy pretekst żeby tam znowu wrócic🙂.
, gaba
na Hali Redykalnej, gaba
widok z Hali Redykalnej, gaba
, gaba
w tle Tatry, gaba
, gaba
, gaba
, gaba
, gaba
schronisko na Lipowskiej, gaba
schronisko na Rysiance, gaba
widoki z Rysianki, gaba
Rajcza-Lipowska-Rysianka, gaba

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022