, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz

Zimowe Zakopane

Komentarze 0
2009-06-23
Pojechałiśmy do Zakopanego żeby dziewczynki zobaczyły prawdziwą zimę.Byliśmy na Kasprowym wierchu gdzie był widok ponad chmurami.Wrażenie niesamowite bo w Zakopanym było pochmurnie a po wjechaniu kolejka przez chmury oślepiło nas pi ękne słońce na bezchmurnym niebie.Wszyscy byłi w szoku,bo widać było tylko chmury.,po których aż się chciało chodzic.
Byliśmy też na Hali kondratowej i na Kalatówkach.Było niesamowicie dużo śniegu, apogoda przpiękna.
Pojechaliśmy też do Morskiego Oka.Chcieliśmy zrobić dziewczynkom frajdę,więc pojechaliśmy do schroniska saniami.Niestety dziewczyny były małe i nie dałyby rady dojść do schroniska po śniegu.Latem poszlibyśmy na piechotę ,ale zimą woleliśmy nie ryzykować.Wracaliśmy już na piechotę.Ludzie chodzili po jeziorze gdzie nie wolno było chodzić,dziewczyny też chciały,ale im nie pozwoliliśmy.Wracał zjeżdżająć na sankach co było najlepszą zabawa.
Zimowe Zakopane, magdalena skwara-denkiewicz

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

zakopne

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022