, Justyna
, Justyna

Kalwaria - Lanckorona

Komentarze 0
2009-06-22

W Wielki Poniedziałek 13.04.2009 wybraliśmy się na małą wycieczkę do Kalwarii Zebrzydowskiej i Lanckorony. Byłam wtedy w 9 m-c ciązy a dokładniej już dwa tygodnie po terminie ale dzidziusiowi się nie spieszyło na świat wię chcieliśmy go trochę podonić 🙂 (w sumie to powinnam być w szpitalu tylko wypisałam się w sobotę na własne żądanie).
Po świątecznym śniadanku i kawce pojechaliśmy do Kalwarii na Mszę świętą. Pogoda była ładna słonecznie i ciepło. Po mszy przeszliśmy się troszkę po dziedzińcu i ruszyliśmy w drogę powrotną odbijając za Kalwarią w prawo na Lanckoronę.
Byłam już tam wcześniej ze znajomymi (wtedy nie byłam w ciązy 🙂) i zaliczyliśmy ruiny zamku, które są za kościołem.
Jest tam mały ryneczek który ma jakąś magiczną moc, jest tam cicho i spokojnie czas jakby się zatrzymał w miejscu.
Był to lany poniedziałek więc nie zabrakło na rynku chłopaków którzy polewali wiadrami z wodą dziewczyny 🙂
Krótki spacer uliczkami Lanckorony i powrót do domu.

.... a w nocy akcja do szpitala i rano o 04:05 przyszedł na świat nasz kochany syneczek Dominiczek 🙂

, Justyna

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022