mielno, magdalena skwara-denkiewicz
mielno, magdalena skwara-denkiewicz

mielno

Komentarze 0
2009-06-21
Był to pierwszy wyjazd całej Rodzinki.Dzieci były małe więc specjalnie wybraliśmy miejsce gdzie nie trzeba dużo chodzić.Wyjazd nad morze wydawał nam się najbardziej odpowiedni.NIestety bardzo fajnie jest nad morzem jeżeli jest pogoda,ale jak jest pochmurno i deszczowo to nie jest fajnie.Staraliśmy się urozmaicać dzieciom pobyt nad morzem i jeździlismy po okolicy.Zwiedziliśmy Kołobrzeg,Koszalin.Byliśmy też w Mini zoo w Mielnie -Unieście.Głownie jednak siedzieliśmy na plaży gdzie dziewczyny się świetnie bawiły w piasku.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

mielno-unieście

mielno-unieście

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022