, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz

Modlin

Komentarze 0
2009-06-21
W jeden z wakacyjnych ładnych dni całą Rodzinką wybraliśmy się do Twierdzy Modlin pod warszawą.Dojechaliśmy tam pociągiem podmiejskim z Warszawy.Zwiedzanie twierdzy jest fajną atrakcją dla dzieci.Jest tam dużo tuneli,ciemnych niesamowitych korytarzy.Nas jednak sama twierdza zawiodła.Wspaniałe korytarze niestety są zaniedbane,jest tam pełno śmieci i rozbitych butelek.Zamiast atrakcji turystycznej dla dorosłych jest jeden wielki śmietnik i doskonałe miejsce na pijackie balangi.Dla dzieci fajna zabawa,ale trzeba uważać na rozbite szkło.Jedyną atrakcją wartą obejrzenia jest widok z wieży na stary historyczny spichlerz po drugiej stronie rzeki.
Modlin, magdalena skwara-denkiewicz

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Modlin

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022