Zagłosuj na nas!
, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz

zakopane

Komentarze 0
2009-06-20
Pierwszym miejscem do którego się udałam była dol.Chochołowska.Pojechałam tam bardzo wcześniej,jak tylko wysiadłam z pks-u.Było mało ludzi więc bez stresowo sobie szłam spacerkiem.Wybrałam tą dolinę ponieważ to moja ulubiona dolina.Jednak dla osoby która po nieprzespanej nocy w PKS-ie,odrazu wyruszyła na szlak,było to przedsięwzięcie dosyć meczące.Po dojściu bdo schroniska ,odpoczynku i zjedzeniu obiadu,spokojnie wróciłam do Zakopanego na ckwaterę.Oczywiście w dolinie Chochołowskiej jest wiele ciekawych szlaków,ale ja niestety nie czułam się na siłach.Poza tym nie chodzę po górach wyczynowo tylko dla przyjemności.
Kolejny wypad to dojście do schroniska Murowaniec przez dolinę Jaworzynka.Niektórzy pewnie powiedza że to żaden wyczyn,ale mi nie chodzi o wykazywanie się.Pojechałam dla relaksu i w ten sposób traktuje każdy mój samotny wyjazd w góry.Jadę żeby odpoczać,oderwać się od codzienności,posiedzieć sobie w górach i podziwać przyrodę.Ze schroniska wróciłam doliną Suchej Wody.Jest to bardzo długa,nudna droga.
Ostatniego dnia poszłam do doliny Roztoki i tamtędy doszłam do schroniska w dolinie Pięciu Stawów.W zakopanym była piękna pogoda a w dolinie leżał śnieg po kolana..Słonko świeciło pieknie.Po zejściu do Wodogrzmotów Mickiwicza postanowiłam jeszcze zejść do schroniska w Dolinie Roztoki.Jest to moje ulubione schronisko bo mało kto tam chodzi.Wszyscy zasuwaja do Morskiego Oka.W roztoce jest spokój,można sobie odpocząć od tłumów i spokojnie vwypić herbatę czy kawę i nie trzeba przy tym walczyć o kawałek wolnego miejsca.
wWieczorem juz niestety musiałam wracać do domu.
zakopane, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021