W głębi Rowokół, Wojciech Grabowski
W głębi Rowokół, Wojciech Grabowski

Słowiński Park Narodowy

Komentarze 2
2008-05-25
Bardzo ciekawa wyprawa oczywiście jeżeli dopisze słoneczna pogoda.Wejście na wieżę widokową Rowokół już jest wielką atrakcją, a widoki jakie zobaczymy zapierają oddech. Po zejściu kierujemy się do wsi Kluki ze skansenem budownictwa wiejskiego dawnych mieszkańców tych ziem. Po zwiedzeniu kierujemy się do Czołpina. Zostawiamy pojazdy i pieszo udajemy się na trasę do latarni morskiej a następnie na udostępnione do chodzenia szlaki po wydmach. Wycieczka godna polecenia.
Widok z wieży Rowokół, Wojciech Grabowski
Latarnia morska w Czołpinie , Wojciech Grabowski
Widok na wydmy, Wojciech Grabowski
Już na wydmach, Wojciech Grabowski
Słowiński Park Narodowy, Wojciech Grabowski
Skansen w Klukach, Wojciech Grabowski

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
19 sierpień 2008 08:10
Właśnie, kiedy te czasy, jak kilka lat temu (jakieś 8 może) byłam w Londynie, to nie mogłam się nadziwić, że tam kady z komórką chodził, gadał w metrze non stop przez telefon, u nas to jeszcze była razdkość, a dziś... dobrze, że są jeszcze takie miejsca żeby dzieci wiedziały, że kiedyś inaczej życie wyglądało, mogły to poczuć i zobaczyć, a nie tylko usłyszeć od rodziców czy dziadków 🙂
Wojciech Soroka
18 sierpień 2008 23:10
Pamiętacie Państwo był taki czas, kiedy żyliśmy bez komórek? Muzeum Wsi Słowińskiej jest taką sentymentalną wycieczką w przeszłość, do korzeni.

Zwiedzone atrakcje

Smołdzino

Smołdzino

Kluki

Kluki

Rowokół

Rowokół

Czołpino

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022