, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz

bieszczady

Komentarze 0
2009-06-17
Wysiedliśmy w Starym Siole i odrazu ruszyliśmy na szlak.Po nocnej jeździe PKS-em wejście na Połoninę Wetlińską było nielada wyczynem i było bardzo wyczerpujące.Zmęczyliśmy się strasznie.Odpoczeliśmy w Chatce Puchatka i zeszliśmy do Brzegów Górnych skąd powoli poszliśmy do schroniska Pod Małą Rawką,gdzie nocowaliśmy.
Następnego dnia mieliśmy w planach Połoninę Cyrańską.Słońce pięknie świeciło,ale byl silny wiatr.Z powodu tego wiatru i ogólnego zmeczenia odechciało nam się isć na Połoninę.Pojechaliśmy z Ustrzyk Górnych do Soliny gdzie wykapaliśmy się w jeziorze i obejrzeliśmy tamę.
bieszczady, magdalena skwara-denkiewicz

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Stare sioło.Brzegi Górne

Stare sioło.Brzegi Górne

Ustrzyki Górne

Ustrzyki Górne

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022