łeba

Komentarze 0
2009-06-17
Wyjazd do Łeby był prezentem dla dzieci na Dzień Dziecka.Głównie wyjeżdżamy w góry więc chcieliśmy zrobić dzieciom niespodziankę.Będąc w Łebie poszliśmy oczywiście zobaczyć wydmy w Słowińskim Parku Narodowym.Dzieciom się bardzo podobało,tarzały się w piachu,skakały z gór piachu.Dla dzieci to niesamowita atrakcja.Zwiedziliśmy też Muzeum Motyli,a także Ogród Ornitologiczny.Jednak największą atrakcją były zabawy na plaży

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022