, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz

karkonosze

Komentarze 0
2009-06-12
W piatek wcześniej rano dotarliśmy do karpacza.Niestety pogoda była bardzo zmienna.Wjechaliśmy wyciagiem na góręi tam rozpadał się grad.Nie wchodziliśmy na Śnieżkę z powodu złej pogody,po wypiciu Herbaty w Domu Śląskim poszliśmy do Samotni gdzie zjedliśmy obiad.Z Samotni wyruszyliśmy w drogę do sch.Odrodzenie.Po drodze przeżyliśmy burze śnieżna,gradobicie ,deszcz,ulewę i słoneczko.W odrodzeniu poszliśmy spac ok.20-ej tak bardzo byliśmy zmęczeni. Następnego dnia musieliśmy dojść do Szrenicy.Pogoda była o wiele lepsza ale niestety wiał bardzo silny wiatr.Mimo słoneczka było bardzo zimno.Idąc na Szrenice obejrzeliśmy Śnieżne Kotły i zachaczyliśmy o Czeskie schronisko gdzie zjedliśmy obiad.Vosecka Bouda jest bardzo miłym i kameralnym schroniskiem.Z Voseckiej Boudy powoli poszliśmy do schroniska na Szrenicy gdzie mieliśmy kolejny nocleg. Ostatniego dnia po wyjściu ze schroniska spacerkiem poszliśmy do kolejnego schroniska Pod Łabskim Szczytem,gdzie zjedliśmy drugie śniadanie.Powolutku nie spiesząc się zeszliśmy do Szklarskiej Poręby,gdzie niestety kończyła sie nasza wyprawa.
, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz
, magdalena skwara-denkiewicz
karkonosze, magdalena skwara-denkiewicz

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022