Park w Świerklańcu, Joanna
Park w Świerklańcu, Joanna

Park w Świerklańcu

Komentarze 0
2009-06-11
Słoneczny czwartkowy poranek zmusił nas do wyruszenia w plener. Skrzyknęliśmy się z kilkoma przyjaciółmi i już koło godziny jedenastej byliśmy w Świerklańcu. Piękny i zadbany park pozwolił odpocząć od miejskiego zgiełku a kilka godzin spaceru po parkowych alejkach dostarczył nam mnóstwo pozytywnej energii. Byliśmy nad zalewem Kozłowa Góra a także w mini ZOO. Podziwialiśmy wspaniały Pałacyk na terenie parku zwany Domem Kawalera. Nie spodziewaliśmy sie, że tak niedaleko naszego miejsca zamieszkania można tak miło spędzić wolny czas. Na pewno tu niebawem wrócimy.
Zalew Kozłowa Góra, Joanna
Dom Kawalera w Świerklańcu, Joanna
Mini ZOO w Świerklańcu, Joanna
Park w Świerklańcu, Joanna

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022