Kacwin, Joanna
Kacwin, Joanna

Wycieczka w Pieniny

Komentarze 2
2009-06-05

Naszą przygodę rozpoczęliśmy we wsi Kacwin parę kilometrów od Niedzicy. Można tu było podziwiać wspaniałe górskie widoki, obejrzeć jedyne w Polsce sypańce - miejsca przechowywania zboża, XV wieczny zabytkowy kościól oraz malownicze wodospady potoku. Drugi dzień naszej wycieczki to spływ Dunajcem a potem spacer po Szczawnicy zakończony w pijalni wód. Chcieliśmy jeszcze zaliczyć Wąwóz Homole, ale pogoda trochę nie dopisała. Trzeci i niestety ostatni dzień naszego pobytu w malowniczych Pieninach to zwiedzanie zamku w Niedzicy, rejs po Zalewie Czorsztyńskim i podziwianie ruin Zamku w Czorsztynie. Wszyscy byli zauroczeni wszystkim co zobaczyli i z pewnym niedosytem wracaliśmy do domu z przekonaniem, że na pewno niebawem tu wrócimy bo pozostało wiele do zobaczenia.

Trzy Korony, Joanna
Piękny widok na Słowackie Tatry, Joanna
Spływ Dunajcem, Joanna
Wycieczka w Pieniny, Joanna

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Joanna
10 czerwiec 2009 22:19
Dziękuje za pozdrowienia. Wycieczka rzeczywiście była ciekawa. Jak zawsze jestem pod wrażeniem naszych gór.
Profil usunięty
10 czerwiec 2009 12:03
Ciekawa wycieczka 🙂
Pozdrawiam

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022