Tatry Zachodnie., Janek
Tatry Zachodnie., Janek

Góry z oddali

Komentarze 0
2009-06-09
Korzystając z dopołudniowej pięknej słonecznej pogody wyszedłem sobie na dłuższy spacer na peryferie miejscowości zobaczyć co tam w górach widać.
Z moich obserwacji wnioskuję, że mimo prawie połowy czerwca nie widać perspektyw szczególnie w Tatrach na rychłą inaugurację tegorocznego letniego sezonu turystycznego
Zalegający śnieg na zboczach gór i niektórych szczytach, którego dopadalo pod koniec maja nie pozwala na bezpieczne uprawianie turystyki w wysokich partiach gór.
Czerwone Wierchy., Janek
Czerwone Wierchy., Janek
Giewont i Czerwone Wierchy., Janek
Tatry Wysokie., Janek
tatry Wysokie., Janek
Góry z oddali, Janek
Gorce z Turbaczem., Janek
Babia Góra, Janek
babia Góra., Janek
Tatry Zachodnie, Janek
Tatry Zachodnie., Janek
Tatry Zachodnie., Janek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022