, Adrianna
, Adrianna

Gliwice - Park Chopina

Komentarze 0
2009-06-07
Jest w Gliwicach takie miejsce, które emanuje spokojem, pomimo tego, że jest w samym środku miasta tętniącego życiem... W Parku Chopina możesz nie tylko się zregenerować podziwiając piękne gatunki naszych rodzimych klimatycznie roślin, możesz również przenieść się w świat egzotyczny jeżeli tylko przekroczysz próg Palmiarni. Polecam gorąco:-)
, Adrianna
, Adrianna
, Adrianna
, Adrianna
, Adrianna
, Adrianna
, Adrianna
, Adrianna
, Adrianna
, Adrianna
Gliwice - Park Chopina, Adrianna

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022